O2 Headphone Amp

david_usa
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 21 sty 2020, 03:53

O2 Headphone Amp

Post autor: david_usa »

Witam

Podstawowe dane i pliki do projektu załadowałem na serwer ftp dla potomnych. Autor projektu zniknął :shock: jakiś czas temu i nie ma z nim kontaktu. Więc nie wiadomo jak długo jeszcze strona pochodzi.

Płytka zamówiona u Chińczyka, wszystkie części kupione w Mouser.com (ideą twórcy projektu było, aby wszystkie części były ogólnie dostępne i możliwe do zamówienia od jednego sprzedawcy). Wysokiej klasy kondensatory, bardzo przyzwoity potencjometr i metalizowane 1% rezystory. Wszystko zmierzone dodatkowo przed montażem.
cap18.12.11.jpg
cap18.12.11.jpg (477.99 KiB) Przejrzano 1980 razy
cap15.22.38.jpg
cap15.22.38.jpg (454.5 KiB) Przejrzano 1980 razy
cap10.27.25.jpg
cap10.27.25.jpg (571.18 KiB) Przejrzano 1980 razy
Jak to brzmi? Świetnie! Bezszumowo, z ładnie wyrównaną charakterystyką. Nie jestem bardzo osłuchany w muzyce ze słuchawek, więc ciężko mi się wypowiadać. Przepinając się bezpośrednio do odtwarzacza, odniosłem wrażenie, lekko wyciszonych basów. Natomiast ustrojstwo ma moc! Na pewno jest w stanie napędzić bardziej wymagające słuchawki.

W weekend spróbuję się rozłożyć z tym bardziej i wrzucić jakieś dane z pomiarów. O ile wszystko będzie wyglądało dobrze, wzmacniacz będzie włożony w bardziej elegancką obudowę, w wbudowanym zasilaniem i zestawem gniazd, który bardziej mi odpowiada.
ODPOWIEDZ