.:: Forum Piracz.com.pl ::. - Rejestracja

Regulamin Forum Piracz.com.pl v.2.1

Wprowadzenie
 1. Rejestrując się na witrynie Forum Piracz.com.pl, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia.
 2. Jeśli nie akceptujesz poniższych postanowień, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”.
 3. Administracja Forum ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.
 4. Korzystanie z Forum po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.
 5. Forum działa w oparciu o oprogramowanie phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą.

Moderacja treści
 1. Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste.
 2. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny.
 3. Nie jesteśmy konfidentami i nie nakablujemy na Ciebie do Twojego ISP, ale wydamy informacje dotyczące Twojej aktywności jeżeli dostaniemy nakaz sądowy, niestety tak działa prawo.
 4. Wyrażasz zgodę na to, Administracja Forum może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.
 5. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w bazie danych systemu Forum.
 6. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani my, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.